Lubu vīri festivālā “SOL-MI” – kā gāja! (Pirmais ieskats)

DSC_2489

Lubu vīru “jam session” notikusi. Sabrauca vīri un sievas, un bērni un, pirmo pareizo skaidu no ēveles, ar meistara Andra Beitāna padomu sariktētas, izņemot, un pirmo skaidu jumtā meistaram Jānim Briedim no Dzērbenes sitot,  skanēja ovācijas.

Daudz vertīga uzzināja gan pavisam neko nezinātāji, gan arī tie, kas jau savu pirmo jumtu bija uzsituši. Viens no otra mācījās. Un viens otru pamācīja. Kā gāja, kā negāja, bet jumta galu apjuma un ēveles trobelē ausis notirpa.
Arī es tur biju – pienu, medu ēdu, pa zodu tecēja, mutē netika.

Meistaru konsīlijs pie pacienta - skaidu ēvelesIr par ko palauzīt galvu, lai iegūtu rezultātuMēģinājumi turpināsMeistars Jānis izsaka vērtījumu - ir labāk, bet...Darbs paņem daudz spēka - vajag iestiprināties arPirmo atšķirojumu jau ved pie jumtaPalīgi ir gan mazi, gan lieli - dēli mācās kopā ar tēviemNesam uz jumta! - Tomass ir apņēmības pilnsJumtu lubu uzsišanai sagatavo meistarklases dalībniekiLabi, ka ir kur pieturēties! .............Meistars Jānis ierāda skaidu ....................Arī dāmas var šķelt bluķus, ja ir pareizi instrumentiJa skaidu zāģē šitā, tad ir pareizi - skaidro JurisSagatavošanās darbi turpinās un interesentu uzmanība neatslābstBeidzot jumtā kāpj pats meistars Jānis"Ņemam skaidu un sitam to klāt" Jānis ierāda skatītājiemVai visiem pielēca? .......................Mazie palīgi paspēj būt visur - pie ēveles.....un uz jumta. ..............................Lai skaida plēstos pareizi, ēvelnazis jādabū krietni asssif-kras-eez

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *